Русский  Українська 

(093) 580-35-97; (066) 473-56-43
Валюта
(порожньо)
 
Каталог

Блог / Новини RSS 2.0

Біопрепарат для вигрібних ям, туалету, септика

Біопрепарат для вигрібних ям, вуличного туалету, септика.

Інтернет-магазин biotech.in.ua це крок назустріч перспективам застосування біологічних засобів у сфері життєдіяльності людини. Біотехнології розвиваються з кожним роком, і сфера їх застосування розширюється, а, значить, зростає і попит на їх використання. Найважливіше для людини, це задоволення його природних потреб, в категорію яких входить той процес, результати якого переробляються препаратами представленими на вітрині нашого магазину. Так само для людини важлива екологія навколишнього середовища її проживання, яка визначається, в першу чергу, якістю повітря і води. Можна було б торкнутися ще кілька аспектів, що стосуються питань очищення стічних вод каналізаційних систем, їх гігієнічного стану, переробки органічних відходів у приватному і промислових секторах, естетичного вигляду та стану нашого побуту і систем безпосередньо пов'язаних з нашим комфортом. Отже, чи актуально на сьогодні використання біопрепаратів як засобів, що допомагають нам задовольняти свої потреби з комфортом і без шкоди для навколишнього середовища?

Мало хто знає, що процес очищення стічних вод, наприклад у міських очисних спорудах, починається з біологічного очищення. Це виглядає так: в дуже великий басейн, куди стікаються стоки, подається повітря. Об'єм вмісту цього резервуара складається з усього того, що зазвичай виявляється в каналізаційній системі, хоча іноді зустрічаються досить несподівані предмети і явища. Так ось у цьому вируючому вмісті знаходяться бактерії, що харчуються органічними сполуками, що виділяють ферменти, які сприяють розкладанню органіки і т.п. Колонії цих бактерій потребують рясного насиченні навколишнього середовища киснем, для них і подається повітря. За таких умов ці бактерії живуть і переробляють органіку настільки добре, що залишається невеликий відсоток мулу, - важких органічних речовин, що опустилися на дно, який певним способом відсмоктується в окремий резервуар. Таким природним шляхом рідина без згустків і опадів потрапляє в інший басейн поменше, де очищається хімічним впливом, наприклад хлоруванням, і відстоюючись потрапляє у фільтри механічної очистки, - це можуть бути великі бочки з піском або іншою фракцією, де пройшовши через кілька таких бочок очищена вода потрапляє в місце скидання, нерідко це можуть бути річки, з яких, до речі, у великих містах ведеться забір води для потреб населення і виробництва. Для чого це все вище описано? Щоб показати приклад скільки уваги, трудових і енергетичних витрат припадає для очищення стічних вод, навіть у технологічно застарілих очисних спорудах.

У приватному секторі все набагато простіше. У вуличному туалеті, вигрібній ямі або в системі автономної каналізації рідина, зазвичай, надходить в природну дренажну систему фільтрації, - проходячи через щебінь і пісок, очищаючись від згустків органіки, потрапляє в грунтові води. Це не дуже е к о л о г і ч н о. Якщо свердловина забору води глибиною 20 метрів, а глибина вигрібної ями 3 метра, можна припустити, що стоки будуть якось потрапляти в підземне озерце не своєї, так сусідської свердловини. Ще на дні вигрібної ями або септика з часом утворюється такий шар мулу, що поглинання води в грунт суттєво погіршується, і яма швидко наповнюється. Потрібно знову викликати асенізаторську машину, і якщо під'їзд до септика або ямі відсутній, то це обіцяє деякі труднощі, крім фінансових витрат. А можна і самому впоратися, дідівським методом почистивши яму. У вуличних туалетах крім усього цього існує проблема неприємного запаху. Все це досить реальні ситуації, пов'язані з комфортом і культурою задоволення природних потреб. Застосування біоактиваторів переробки органічних відходів дозволяє знизити фізичні, фінансові та екологічні витрати з утилізації таких відходів. 

Пропонуємо ознайомитись з асортиментом біопрепаратів


Блог / Новини

Биопрепарат для выгребной ямы акция

+Google+


© www.biotech.in.ua.